شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

خوشمزه‌ ترین مرغ سوخاری و کنتاکی

گوشت مرغ بدون شک محبوب ترین و همه پسند ترین غذای جانوری در بین ذائقه ها و ملل مختلف است و هر کجای دنیا که بروی غیر ممکن است که در منوی رستوران هایش از گوشت مرغ ردی نباشد. این فراگیر بودن باعث شده که روش های پخت متعدد و بیشماری در هر کجای دنیا برای این گوشت سفید خوشمزه ابداع و رواج پیدا کند که هرکدام ویژگی ها و خوشمزگی های خود را دارد و منطبق با ذائقه آن مرز و بوم است.

در بین همه ی این روش های پخت، تنها یک روش بود که موفق تر و محبوب تر از سایر روش ها شد و توانست در هه جای دنیا و در بین همه ذائقه ها طرفدران زیادی پیدا کند و آن، سوخاری کردن مرغ با استفاده از مواد مخصوص بود. روشی محبوب که طعم خاص و منحصر به فردی به گوشت مرغ میدهد و اشتهایی دوچندان به نوش جان کننده آن! همین موضوع باعث رقابت جدی بین رستوران ها در ارائه بهترین مرغ های سوخاری شد و همین رقابت باعث شد ما به سراغ بهترین مرغ سوخاری های ساری برویم و آن ها را برایتان معرفی کنیم

رستوران کی.اف.سی

KFC مشهور ترین برند بین المللی در تهیه مرغ سوخاری است و در همه جای دنیا (به جز ایران و احتمالاً کره شمالی!) نمایندگی دارد. همین شهرت و محبوبیت باعث شده که رستوران های زیادی با این نام یا نام های مشابه در کشورمان راه بیافتد. یکی از موفق ترین این کی اف سی ها رستوران کی اف سی در ساری است که یکی از اصلی ترین پاتوق های علاقه مندان به مرغ سوخاری شهرمان است و مرغ و سایر خوردنی های خوشمزه نظیر قارچ، پیاز و ناگت را به صورت سوخاری در خدمت مشتریان قرار میدهد.

مرغ کنتاکی ساری

سیب زمینی سرخ کرده هم که یار جدا نشدنی این رستوران هاست و مرع سوخاری بدون سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه خنک تقریباً بی معنی است! در این رستوران انواع برگر ها و پیتزا ها هم سرو میشود، ولی 90 درصد از مشتریان سراغ چیز دیگری جز مرغ سوخاری را نمی گیرند!

رستوران kfc در ساری

همه مشتریانی که فیله های سوخاری این رستوران را خورده اند، در این موضوع اتفاق نظر دارند که طعم سوخاری های خروس کاملاً منحصر به فرد است و با سایر سوخاری ها تفاوت عمده ای دارد، تفاوتی که باعث شده برای خریدن یک سوخاری چهار تکه بیش از نیم ساعت جلویش صف بایستیم!

مرغ سوخاری

حالا شما میتونید از هرجایی که هستید و همین حالا درحال خوندن این مطلب، سفارش خودتون رو از طریق شکم آنلاین به رستوران مرغ کنتاکی ارسال کنید و فقط 35 دقیقه بعد غذا به دستتون میرسه و نوش جان کنید.