چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

قوانین شکم آنلاین

قوانین شکم آنلاین:

شکم آنلاین دات کام تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و درج هرگونه موارد مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باعث حذف کاربر(فروشگاه و مشتری) خواهد شد.

 

شکم آنلاین دات کام تمام مدارک قانونی مورد نیاز برای فعالیت در فضای مجازی را داراست، لذا تمام کسانی که در این وب سایت به هر طریقی ثبت نام نموده اند موظف هستند از قوانین داخلی آن تبعیت کنند.

 

هنگام ثبت نام در وب سایت ارائه ی یک شماره موبایل در دسترس الزامی می باشد و کاربر تعهد می کند شماره ی مذکور متعلق به وی می باشد.

 

هنگامی که فروشگاه سفارش شما را دریافت کرد ممکن است به هر دلیلی با شما تماس بگیرد تا سفارش را تایید کند ؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، فروشگاه می تواند سفارش شما را لغو نماید.

 

شکم آنلاین دات کام نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و فروشگاه هاست و به همین دلیل هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت ، قیمت و نحوه ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت محصول بر عهده‌ی فروشگاه و هرگونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه ی ارسال محصول به مدیریت مربوطه منتقل خواهد شد.

 

پس از ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک پیامک تایید سفارش برای شما فرستاده می‌شود. در صورت تاخیر و یا عدم تحویل سفارش لطفا توسط پشتیبانی آنلاین یا از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

 

اگر سفارشی ثبت ‎شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش خود ثبت نمایید با ما در تماس باشید.

 

زمان ذکر شده برای آماده سازی سفارش می باشد و زمان تحویل سفارش به نسبت فاصله ی زمانی مشتری تا فروشگاه مذکور متفاوت می باشد و این امکان وجود دارد تا تحت تاثیر شرایط خارج از فروشگاه این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد .

 

افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می‌نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۲۴ ساعت به کارت بانکی شما مسترد خواهد شد و مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد .

 

همه ی سفارشات در سایت شکم آنلاین دات کام ذخیره می‌شود و هرگاه نیاز باشد قابل بررسی خواهد بود .

 

در صورتی که کاربری اطلاعات خود را نظیر نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس را به اشتباه وارد کند تمامی مسئولیت ها به عهده کاربر است و هرگونه تاخیر و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه‌ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.

 

شکم آنلاین دات کام این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا پیگیری‌های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کاربران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق ایمیل info@shekamonline.com مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند .

 

سایت شکم آنلاین دات کام امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

 

تمام محتوای شکم آنلاین دات کام مخصوص این سایت بوده و استفاده از محتوای هر یک از بخش‌های سایت ، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت .

 

همه متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای HTML جز اموال سامانه به حساب می‌آیند و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت سایت ممنوع می‌باشد و پیگرد قانونی در پی دارد .

 

شکم آنلاین دات کام این حق دارد بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

 

مسئولیت محتوای پروفایل و منوی فروشگاه ها و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می‌کنند بر عهده‌ی مدیر رستوران می‌باشد و سامانه شکم آنلاین دات کام هیچگونه مسئولیتی در قبال سو استفاده ‎ها و آسیب‌های احتمالی آن بر عهده نمی‌گیرد .

 

مدیریت هر فروشگاه می‌تواند شرایط و قوانین مخصوص به خود را در صفحه‌ی مخصوص به فروشگاه را به اطلاع عموم برساند. مشاهده اطلاعات و سنجش قوانین فروشگاه ها بر عهده‌ی کاربر، بازدیدکننده و مشتری می‌باشد و سایت شکم آنلاین دات کام مسئولیتی در قبال آن ندارد.

 

مقصود از واژه ی فروشگاه می‌تواند آشپزخانه‌های طبخ غذا ، رستوران، بیرون بر ، فست فود، شیرینی سرا، بستنی فروشی و یا هر مرکز مجاز تولید غذا و خوراکی باشد .

 

در بخش نظر دهی در مورد رستوران‌ها، طرح شکایات کاربران و همچنین اظهار نظر در مورد وب سایت امکانپذیر نمی‌باشد و لذا خواهشمندیم نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را هر کدام از مسیر مربوط به آن و در بخش مختص به آن مطرح فرمایید.

 

در سایت امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی‌باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد .

 

از نوشتن نامه‌های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. در صورتی که ارسال‌های مذکور مربوط به تبلیغات تجاری باشند توسط مدیریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تکرار این عمل توسط کاربر، آن اکانت برای همیشه بسته خواهد شد .

 

در صورت مشاهده هرگونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بی احترامی به کاربران دیگر، مدیران فروشگاه ها و مسئولان سایت، به کاربر خاطی اخطار داده می‌شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد .

 

با توجه به نوع کاربری سایت ، مالیات هر غذا در فروشگاه های مختلف متفاوت می باشد و با توجه به نوع کاربری سایت ، قیمت هر محصول در فروشگاه های مختلف متفاوت می باشد .

 

با توجه به اینکه قیمت محصول هر فروشگاه بر اساس منوی روز آن فروشگاه اعلام شده امکان تغییر قیمت توسط مدیران فروشگاه ها بر اساس سیاست آن فروشگاه وجود دارد لذا هنگام خرید به قیمت آن توجه نمایید .