جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
کار با شکم آنلاین بسیار ساده است، کافیست در صفحه اصلی سایت، یک رستوران انتخاب کرده و پس از مشاهده منوی آن، غذای های مورد نظر خود را انتخاب و سپس به روش آنلاین پرداخت کرده و منتظر غذای خود باشید. نوش جان!
تمامی افراد به سادگی می‌توانند از سامانه شکم آنلاین استفاده کنند. کاربرانی که بدون ثبت‌نام در حال استفاده از سیستم هستند بهتر است که به افتتاح حساب کاربری اقدام کنند.
سفارش شما میتواند از طریق پیک و یا توسط شما در محل رستوران تحویل گرفته شود
هزینه ارسال با پیک، در هر رستوران متفاوت است و بستگی به سیاست های رستوران دارد. برای اطلاع از این هزینه کافیست به صفحه هر رستوران بروید و قسمت "هزینه ارسال" را مشاهده کنید.
حداکثر زمان ارسال 35 الی 45 دقیقه می باشد.برای اطلاع از زمان ارسال هر رستوران کافیست به صفحه هر رستوران بروید و قسمت مدت زمان ارسال را مشاهده کنید.
شکم آنلاین برای پرداخت هزینه غذا پرداخت آنلاین را در اختیار شما میگذارد: پرداخت آنلاین، که توسط کارت بانکی شما و رمز اینترنتی (رمز دوم) انجام می شود.
وب سایت شکم آنلاین با استفاده از آخرین تکنولوژی روز، اطلاعات ثبت شده ی شما را محافظت کرده و محیط امنی را برای کاربران فراهم می کند. بنابراین جای هیچ نگرانی وجود ندارد. خیالتان راحت!
ممکن است در مواردی به دلیل ارسال سفارش اشتباه از سمت رستوران و یا ثبت سفارش اشتباه از سوی شما با مشکل مواجه شوید. جهت اطمینان از دریافت سفارش منطبق با درخواست ثبت شده، لیست سفارش خود را با پیک چک کنید. در صورتیکه موردی فراموش شده بود می توانید جهت انجام پیگیری از سوی ما با شماره 01133315333 تماس حاصل فرمایید.
فعلا فقط در ساری شروع بکار کرده است و در سریع ترین زمان ممکن در شهر های دیگر استان آغاز به فعالیت می کند
علت های مختلفی دارد مانند ساعت سرویس دهی ، قطعی اینترنت
نام غذای دلخواه خود را وارد کنید، و سپس نام رستوران را وارد میکنید و در بخش بعدی نام شهری که در آن قصد دارید غذا سفارش دهید را انتخاب میکنید.
در حال حاضر این امکان در شکم آنلاین وجود ندارد و شما ابتدا باید از یک رستوران خرید خود را کامل کنید و سپس از دیگر رستوران غذای خود را سفارش دهید
خیر
هر رستوران شرایط خاص خودش را دارد که در صفحه آن رستوران توضیح داده شده.
خیر، شما با عضویت در شکم آنلاین و تنها یکبار با کامل کردن پروفایل خود در بخش تنظیمات پروفایل نیازی نیست که دفعه مشخصات خود را وارد کنید.
بله شما می توانید در رابطه با رستوران مورد نظر خود در صفحه همان رستوران نظر خود را از قسمت مشاهده نظرات ثبت کنید.
بلی برای تغییر دادن سفارش خود با شماره 01133315333 تماس بگیرید ما سفارش شما را تغییر میدهیم. اما اگر سفارش شما به جریان افتاده باشد تغییر آن ممکن نخواهد بود.
بلی، تا زمانیکه پیک رستوران ها در شرایط بد جوی امکان سرویس دهی داشته باشند
اگر از کیفیت غذای خود راضی نیستید با ما تماس حاصل فرمایید تا نارضایتی شما را به اطلاع رستوران مربوطه رسانده و پیشنهاد ایشان را جهت جبران نارضایتی شما جویا شویم.
پشتیبانیشکم آنلاین
در صورتی که رستوران مورد نظر منطقه مربوطه شما را پوشش می دهد می توانید از طریق شکم آنلاین سفارش دهید
بلی، برای برخی از رستوران ها حداقل قیمت وجود دارد که این میزان ناچیز است.
در حاضر از طریق شکم آنلاین برای روز بعد نمی توانید سفارش دهید ولی برای ساعت آینده می توانید.
در حال حاضر خیر.
فعلا موجود نیست.
بلی، شما میتوانید در هنگام ثبت سفارش، ساعت تقریبی و محل در دریافت سفارش را مشخص کنید و اگر قصد دارید سفارش خود را حضوری در رستوران دریافت کنید گزینه "تحویل در مکان رستوران " را انتخاب کنید.
بله
در صورتی که صاحب رستوران هستید و تمایل به همکاری با مجموعه شکم آنلاین را دارید می توانید از بخش ثبت رستوران در خواست خود را برای ما ارسال نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت مقدمات پیوستن شما را فراهم نمایند
در بخش ثبت رستوران درخواست خود را ارسال نمایید تا همکاران ما بررسی کنند
خیر.
خیر.
بله شما می توانید صفحه تلگرام ما را از اینجــــا و صفحه اینستگرام ما را از اینجــــا دنبال کنید